Loading...
Transport2018-06-22T11:56:44+00:00

Usługi transportowe szybko i bezpiecznie

  • Posiadamy ubezpieczenie transportowe na 150.000 €

  • Posiadamy pozwolenie na transport odpadów w Polsce, Niemczech, Holandii, Belgi

  • Nasza flota posiada maksymalnie 2 letnie ciężarówki

  • Szeroki asortyment naczep: Naczepa z ruchomą podłogą , Plandeka, Firanka, Wywrotka

POCZĄTEK

Dział Transportu i Spedycji AMS Metal Sp. z o.o. świadczy usługi w trzech obszarach: transportu towarów własnych i towarów obcych oraz spedycji, posiada również stację paliw, na potrzeby obsługi firmowego taboru. Obecnie Dział Transportu i Spedycji posiada 21 ciągników siodłowych oraz specjalistyczne naczepy typu:
plandeki, wywrotki, ruchome podłogi, coli muldy, specjalistyczne zestawy ciężarowe: HAK-owce do przewozu kontenerów, samochody dostawcze oraz kontenery do magazynowania i przewozu złomów metali. Tabor, jakim dysponuje AMS Metal, jest systematycznie odnawiany i rozbudowywany w cyklu trzyletnim. Samochody są wyposażone w system monitorujący i urządzenia GPS, co pozwala na skuteczne zarządzanie czasem i organizację pracy.

WSPÓŁPRACA

Stawiamy na obsługę klientów branżowych: w obszarze przewozu metali i złomów metali na terenie państw Unii Europejskiej i na terenie Europy. Posiadamy zezwolenia na przewóz odpadów i złomów metali: NIVO w Holandii, OVAM w Belgii, ALBO we Włoszech oraz zezwolenia wynikające z „Zielonej Listy”, zezwolenie ADR oraz pozostałe respektowane w Czechach, Francji, Hiszpanii, Anglii. Wszystkie samochody serwisowane są w wyspecjalizowanych serwisach samochodowych, z którymi współpracujemy. Pozostałe konieczne drobne naprawy i remonty wykonujemy w firmowym Warsztacie Mechanicznym.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą. W zespole pracują doświadczeni i przeszkoleni kierowcy międzynarodowi oraz dyspozytorzy i spedytorzy. Każdego dnia dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi w zakresie transportu i spedycji były na jak najwyższym poziomie. Do potrzeb naszych klientów podchodzimy indywidualnie, profesjonalnie i elastycznie. Naszym celem jest wzmacnianie pozycji firmy na rynku transportowym. W planach na przyszłość: rozbudowa taboru i zakup nowych plandek typu firanka oraz naczep typu walking floor z możliwością bocznego załadunku.

KONTAKT

Miłosz Adamski
kierownik działu transportu,
(32) 609 13 35, 609 827 063,
milosz.adamski@amsmetal.pl
Paweł Żbik
spedytor,
(32)661 82 29, 604 744 655
pawel.zbik@amsmetal.pl
Bartłomiej Dybała
spedytor,
(32)609 13 30, 609 827 083,
bartlomiej.dybala@amsmetal.pl